Uncategorized

Садовий вчетверте склав присягу міського голови

“Кожна каденція має свої особливості, і я це знаю з власного досвіду. Ця каденція буде каденцією особливих викликів, які стоятимуть перед нами. Найперше, це нечувана епідемія, яка вводить у транс увесь світ, і це економічні кризи, до яких вона призводить. Це, однозначно, турбота про медиків, які рятують наше життя. Це вакцинація, яка буде нас з вами очікувати і до якої треба підготуватися, щоби вижити в цьому непростому часі. Ми також повинні пам’ятати про виклик війни — вона наче притишена, але ми прекрасно розуміємо, що російсько-українська війна триває, і нас будуть розхитувати і ззовні, і зсередини. І тут залежить, який приклад покаже Львів. Бо дуже багато українців дивляться на Львів як на своєрідний маяк. Тому, чи ми покажемо приклад єдності і розвитку, і це буде великою надією для всіх громадян нашої країни, чи ми покажемо приклад розбрату, сварки, і це буде велике розчарування для нашої держави”, — зазначив у вітальному слові міський голова Львова Андрій Садовий.

До слова, запорукою збереження давніх традицій і зобов’язань голови та ради перед міською громадою, послужили такі клейноди: львівське Євангеліє, свідок найвищої присяги — книга української братської громади міста XVII ст., ланцюг бургомістра, що символізує нерозривність та обов’язок співпраці радників, а також міцність волі та духу львів’ян, печатка — символ владних повноважень та правомірності рішень, а також церемоніальні ключі від історичних брам міста — знак довіри та відповідальності перед громадою.

Нагадаємо, Андрій Садовий вчетверте став міським головою міста Львова. Однак, цієї каденції, відповідно до змін у законодавстві, він буде головою Львівської об’єднаної територіальної громади.

Similar Posts